Job Contabil

Angajam contabil cu experienta program full-time!

Ne dorim o persoana responsabila, ambitioasa, cu vaste cunostinte de contabilitate si fiscalitate, care sa ne ajute sa gasim cele mai bune solutii aplicabile in domeniu.

Principalele responsabilitati ale postului vor fi:

  • identificare solutiilor fiscale compatibile
  • stabilirea bugetelor
  • identificarea si imbunatatirea traseului financiar al companiei
  • identificarea celor mai bune solutii de impozitare
  • oferirea de solutii eficiente de contractare
  • asistenta si gestiune fiscala
  • intocmirea  statelor de plata, plata acestora si a viramentelor aferente
  • intocmirea contractelor de prestari servicii si drepturi de autor
  • depunerea documentelor contabile la serviciul extern si la autoritatile statului
  • preluarea si gestionarea documentelor fiscale

Este necesar ca viitorul angajat sa aiba spirit de echipa, sa fie constiincios, responsabil, capabil, respectuos si dornic sa se mentina actual.

Daca indeplinesti conditiile si doresti sa faci parte din echipa noastra te invitam sa completezi formularul.

Persoana

Telefon: 0727 290 812
Telefon: 0744 660 448
Sos. Mihai Bravu, Nr. 62A,
Spectrum Business Center, Parter, Sector 2,
Bucuresti